Vrácení/výměna zboží

Vrácení zboží 

Zboží u nás zakoupené můžete vrátit (odstoupit od kupní smlouvy), a to bez udání důvodů, do 14 dnů od přijetí balíčku (zásilky se zbožím). Tato možnost platí jen pro kupující – spotřebitele. Podrobné podmínky jsou uvedené v našich všeobecných obchodních podmínkách v čl. V.    

Pokud se rozhodnete využít této možnosti, informujte nás o tom předem, tedy před odesláním zásilky se zbožím a uveďte VS (číšlo) objednávky, na email: sarafashion.brno1@gmail.com abychom mohli zajistit převzetí zásilky. Při zasílání zboží zvolte raději doporučenou zásilku, ale nezasílejte zboží na dobírku. 

Náklady na vrácení zboží nesete sami. Je-li to možné, zašlete zboží v původním obalu. Upozorňujeme, že bude-li nám zboží vrácené poškozené, neúplné nebo opotřebené, vzniká nám nárok na náhradu újmy tím vzniklé a máme právo si tento nárok jednostranně započíst proti Vašemu nároku na vrácení kupní ceny (podrobnosti viz všeobecné obchodní podmínky).

Ke zboží, prosím, připojte kopii dokladu o platbě, fakturu nebo jiný doklad či důkaz k prokázání, že se jedná o zboží u nás zakoupené ve lhůtě 14 dnů před odstoupením od kupní smlouvy a uveďte variabilní symbol objednávky. Výrazně tím urychlíte vyřízení celé záležitosti. Pro odstoupení můžete využít následující formulář, kde je uvedena adresa sídla firmy nikoliv adresa pro zasílání zásilek zpět(ta je vypsaná níže).

FORMULÁŘ PRO ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY NA ESHOPU SARAFASHION.CZ

 

 

 POZOR!!! SÍDLO FIRMY NENÍ ADRESA PRO ZASÍLÁNÍ ZÁSILEK ZPĚT!!!

ADRESA PRO ZASÍLÁNÍ ZBOŽÍ:

ŽANETA SÁROVÁ

ŠTOLCOVA 75

BRNO  618 00

Pokud místo vrácení zboží a peněz chcete zvolit možnost VÝMĚNY zboží, kontaktujte nás na sarafashion.brno1@gmail.com.

Děkujeme za dodržování uvedeného postupu. V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na: sarafashion.brno1@gmail.com.

Nezapomeňte! Jsme tu pro vás, každý váš dotaz rádi zodpovíme.